ilgice logo
İçerikler yüklüyoruz.
Başa Dön
Seçilen Kategoriye Git
Sağlık
Sağlık alanında bilgiler içerir, geçici çözümler, olasılıklar, tedavi yöntemleri, organların işleyiş biçimleri, etkileşimler.
Kripto Para
Kripto para nedir, kripto para analizleri, ayı ve boğa piyasası, son kripto haberleri, kripto yorumları.
Büyük İslami Rüya Tabirleri
Büyük İslami rüya tabirleri, harf harf konu konu rüya tabileri.
Web Rüya Tabirleri
Her harf içerisinde konular tek sayfa da rüya tabirleri.
Anonim
Anonim yemek tarifleri, harf harf çeşit çeşit yemek tarifleri.
Komik
Komik resimler, komik karikatürler, komik grafikler.
Muhtelif
Çocuk Oyunları Tarifleri, Hazır Sms Mesajları, İsimler ve Anlamları, Gerekli Linkler.
Ücretsiz
Ücretsiz free wordpress temaları.
Cuma Günü Resimleri
Cuma Günü kutlama ve tebrik resimleri, gül resimler, Ayet'li resimler.
Oyunlar
Eski flash oyunlar.
4241
Bitcoin Borsası Binance Hacklendi mi? BSC Durduruldu mu?
Bitcoin Borsası Binance Hacklendi mi? BSC Durduruldu mu?
Bitcoin Borsası Binance Hacklendi mi? BSC Durduruldu mu?
Bitcoin Borsası Binance Hacklendi mi? BSC Durduruldu mu?
Dünya'da varlığına devam eden en büyük kripto para borsası olan Binance’in yerel coini BNB‘de, yaşananlardan etkilenerek ciddi bir şekilde değer kaybetmeye başladı.

BscScan üzerinde tespit edilen 2 milyon BNB’lik (570 milyon dolar) değerin de bir kripto aktarımı, yatırımcıların korku ile birlikte BNB satışı yapmasına sebep oldu.

Dolaşan söylentilere göre, Binance borsasının hacklenmesi ile kalmadı olay ve Binance Smart Chain zincirine de bazı saldırıların olduğu görülmekte.

Bu yaşananlar ile alakalı olarak Binance CEO'su CZ'nin en son şu tweet'i paylaştı:

"Bu nakit akışı ile ilgili değil; bu bir kripto akışı."

Bu aktarımların Binance Chain’den Binance Smart Chain’e çapraz zincir transferi olduğu görülüyor. Bu transferlerin büyük olması şuan itibariyle bir BNB FUD’unun oluşmasına sebep oluyor.

Binance’in kurucusu ve CEO’su CZ'den ise bu yaşananlara rağmen halen yeni bir açıklama gelmedi. Bazı kripto para uzmanı, analist ve yatırımcılar şuan fonların güvende olup olmadığını merak etmeye başladı.

Şimdilik bireysel yatırımcıların fonlarının tehlike de olmadığı sanılıyor olsa da, bu aktarımlara ve BNB’de yaşanan düşüşlere CZ’nin henüz cevap vermemesi ise korkuyu (FUD) artırmakta.

Binance’in yerel coini BNB, bu haberlerin ve iddiaların ortaya atılmasının ardından hızlı bir şekilde düşüş yaşamaya başladı.

Her ne kadar yüzde 5’lik bir düşüş kripto para sektörü için büyük görülmese de, bu düşüşü yaşayan coinin popüler bir coin olan BNB olduğunu unutmamak gerek.

BNB hack iddialarına karşılık Binance yetkililerinden resmi bir açıklama gelmeden yeni bir atraksiyon almamaları önerilir.
İçerik Sağ
Bitcoin Borsası Binance Hacklendi mi? BSC Durduruldu mu?
Dünya'da varlığına devam eden en büyük kripto para borsası olan Binance’in yerel coini BNB‘de, yaşananlardan etkilenerek ciddi bir şekilde değer kaybetmeye başladı.BscScan üzerinde tespit edilen 2 milyon BNB’lik (570 milyon dolar)
Bitcoin Düşerken Bazı Alt Coinler Yükseliyor
Bitcoin'in 18.700 Dolar'ın altına indiği şu sıralar da, özellikle dogecoin, 0,0602 civarından 0,0635 seviyesine kadar yaklaşık yüzde 5'lik bir sıçrama gözüktü, Elon Musk'un da büyük oran da desteklediği bilinen dogecoin'in şu anki yükselişi