ilgice logo
İçerikler yüklüyoruz.
Başa Dön
Seçilen Kategoriye Git
Sağlık
Sağlık alanında bilgiler içerir, geçici çözümler, olasılıklar, tedavi yöntemleri, organların işleyiş biçimleri, etkileşimler.
Kripto Para
Kripto para nedir, kripto para analizleri, ayı ve boğa piyasası, son kripto haberleri, kripto yorumları.
Büyük İslami Rüya Tabirleri
Büyük İslami rüya tabirleri, harf harf konu konu rüya tabileri.
Web Rüya Tabirleri
Her harf içerisinde konular tek sayfa da rüya tabirleri.
Anonim
Anonim yemek tarifleri, harf harf çeşit çeşit yemek tarifleri.
Komik
Komik resimler, komik karikatürler, komik grafikler.
Muhtelif
Çocuk Oyunları Tarifleri, Hazır Sms Mesajları, İsimler ve Anlamları, Gerekli Linkler.
Ücretsiz
Ücretsiz free wordpress temaları.
Cuma Günü Resimleri
Cuma Günü kutlama ve tebrik resimleri, gül resimler, Ayet'li resimler.
Oyunlar
Eski flash oyunlar.
4241
Bitcoin Düşerken Bazı Alt Coinler Yükseliyor
Bitcoin Düşerken Bazı Alt Coinler Yükseliyor
Bitcoin Düşerken Bazı Alt Coinler Yükseliyor
Bitcoin Düşerken Bazı Alt Coinler Yükseliyor
Bitcoin'in 18.700 Dolar'ın altına indiği şu sıralar da, özellikle dogecoin, 0,0602 civarından 0,0635 seviyesine kadar yaklaşık yüzde 5'lik bir sıçrama gözüktü, Elon Musk'un da büyük oran da desteklediği bilinen dogecoin'in şu anki yükselişi sırasın da olağanüstü bir haber bulunmuyor.

Bekleyen alış satış emirlerine bakacak olursak özellikle de kaldıraç işlemlerin de, satış işlemleri fazla gözüküyor, fiyatın boğa sezonun daki en yüksek gördüğü seviye olan 0,73 dolar'ın bir hayli altın da olması, açılan short işlemleri ve koyulan satışların bu seviyeler de balinaların ufakta olsa dikkatini çektiği görülüyor ve buna bağlı olarak alımlar da yükselişler mevcut.

Diğer alt coinler ise genel de yüzde 10 hatta 20 yükseliş yapsa bile dakikalar içerisin de, tekrar yükselişe başladığı yere geri dönebiliyor, bu da tepki alımlarının belli seviyede canlandığını gösteriyor, aynı zaman da, korku satışları da görülüyor.

Yükseliş içerisinde olan bir alt kripto paranın öyküsüne göre bir kaç günlük grafiğine bakıp nerelerden yükselişe başladığını görmek faydalı olacaktır aksi takdir de, az da olsa yükselişi fırsat bilip parça parça alım yapanlar anlık kar satışı yapabilmeyi fırsat olarak göreceklerdir.
İçerik Sağ
Bitcoin Düşerken Bazı Alt Coinler Yükseliyor
Bitcoin'in 18.700 Dolar'ın altına indiği şu sıralar da, özellikle dogecoin, 0,0602 civarından 0,0635 seviyesine kadar yaklaşık yüzde 5'lik bir sıçrama gözüktü, Elon Musk'un da büyük oran da desteklediği bilinen dogecoin'in şu anki yükselişi
Bitcoin Borsası Binance Hacklendi mi? BSC Durduruldu mu?
Dünya'da varlığına devam eden en büyük kripto para borsası olan Binance’in yerel coini BNB‘de, yaşananlardan etkilenerek ciddi bir şekilde değer kaybetmeye başladı.BscScan üzerinde tespit edilen 2 milyon BNB’lik (570 milyon dolar)